دونامال را بیشتر بشناسید:

 

خریدی خوب برای همه

با توسعه اینترنت روش‌های خرید در کشور ما بسیار دگرگون شده است و منافع خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. افرادی که در جامعه های مدرن امروز زندگی میکنند خرید اینترنتی را متناسب تر با شرایط خود می دانند. دیگر صرف زمان هایی برای خرید فیزیکی در این تکنولوزی ها وجود ندارد. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان در خرید اینترنتی می توانند جست و جوی کاملی را انجام داده و سپس با درک کافی از اطلاعات کالا خرید خود را انجام دهند. مشتری مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری کالای خود را انتخاب کند. زندگی امروزی هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد.

 

دونامال؛ بررسی کالا – انتخاب –  خریدی سریع

دونامال در حال حاضر شبکه بزرگی از تجهیزات شبکه، لوازم ورزشی، وسایل سرگرمی و محصولات چرم است که با بررسی تمام کالا ها می توانید خرید خود را به راحتی انتخاب کنید. کاربران و مشتریان دونامال می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دونامال را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. در نهایت دونامال با سریع ترین روش کالای شما را در تهران به دست شما خواهد رساند. روش ارسال دونامال تاکنون در هیچ یک از فروشگاه های اینترنتی وجود نداشته و بسته شما را در کمتر از 6 ساعت به دست شما میرساند.

دونامال دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ . این نماد نشاندهنده اعتبار ما در بین تمامی سایت های معتبر اینترنتی است که در ساماندهی شبکه های اینترنتی نیز به ثبت رسیده است.

دونامال از  سال 1395 با رویکرد حمایت از کار و کارآفرین ایرانی آغاز به کار کرد و در ابتدا با بسیاری از تامین کنندگان نوپا همکاری داشت و در حال حاضر با گسترش بخش های مختلف سعی در بدست آوردن سهم بازاری بسیار بزرگ در برابر سایر رقبایش است. هدف از بوجود آوردن این فروشگاه وجود نداشتن مرجع جامعی از تجهیرات شبکه بود که در طول 13 سال عمر شرکت اصلی همیشه این نیاز وجود داشته است. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات ما است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی دونامال محسوب می‏‌شود. در کنار سایت دونامال شبکه های اجتماعی ما فعالیت های بسیار بالایی را در طول سال گذشته داشته است، شبکه هایی مانند: تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک، تامبلر، آپارات، پینترست و لینکدین که توانسته مخاطبین خاص خودش را با فرهنگ هر یک از رسانه های مختلف داشته باشد.

امور مشتریان دونامال  به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران در دسترس است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.این دفتر همه روزه از ساعت 8 الی 5 بعد از طهر آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد.