فروشگاه اینترنتی دونامال سریع‌ترین راه به بازار


با توسعه اینترنت روش‌های خرید در کشور ما بسیار دگرگون شده است و منافع خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. افرادی که در جامعه های مدرن امروز زندگی میکنند خرید اینترنتی را متناسب تر با شرایط خود می دانند. دیگر صرف زمان هایی برای خرید فیزیکی در این تکنولوزی ها وجود ندارد. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان در خرید اینترنتی می توانند جست و جوی کاملی را انجام داده و سپس با درک کافی از اطلاعات کالا خرید خود را انجام دهند. مشتری مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری کالای خود را انتخاب کند. زندگی امروزی هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد.

دونامال: بررسی کالا، انتخاب، پرداختی آسان

دونامال در حال حاضر شبکه بزرگی از تجهیزات شبکه، لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر، وسایل سرگرمی و محصولات چرم است که با بررسی تمام کالا ها می توانید خرید خود را به راحتی انتخاب و انجام دهید. کاربران و مشتریان دونامال می‏‏‌توانند وب سایت دونامال را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. در نهایت دونامال با روش انتخابی شما، در سریع ترین زمان ممکن، کالای مورد نظر را در تهران و شهرستان به دست شما خواهد رساند. سفارشات در تهران تا 6 ساعت و شهرستان‌ها از 48 تا72 ساعت تحویل می‌گردد.

دونامال دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد و با دارا بودن کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز در این حوزه فعالیت می‌نماید. وجود نماد الکترونیک نشان‌دهنده اعتبار ما در بین تمامی سایت‌های دیگر فروش اینترنتی است که در سایت ساماندهی شبکه‌های اینترنتی نیز به ثبت رسیده است.

فروشگاه اینترنتی دونامال از  سال 1395 با رویکرد حمایت از کار و کارآفرین ایرانی آغاز به کار کرد و در ابتدا با بسیاری از تامین کنندگان نوپا همکاری داشت و در حال حاضر با گسترش بخش‌های مختلف سعی در بدست آوردن سهم بزرگی از بازار رقابتی در برابر سایر رقبایش دارد.

دونامال در صدد است با بهره‌گیری از شبکه‌های ارتباطی، مزایای تجارت الکترونیک را در اختیار کاربران ایرانی قرار دهد. برای تحقق این هدف دونامال می‌کوشد تا مشتریان بتوانند با اولین اتصال به اینترنت و صرف حداقل زمان ممکن، به جستجو و خرید کالاهای مورد نظر خود بپردازند. گروه دونامال مفتخر است با تامین محصولات از برندهای معتبر در کمترین زمان ممکن، با پشتیبانی 24 ساعته خرید آسان‌تری را با امکان تحویل در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس مشتریان قرار دهد.

بخش امور مشتریان دونامال به منظور ارائه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران فعالیت می‌کند و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش با این مرکز تماس حاصل نمایند.این دفتر همه روزه از ساعت 8 الی 5 بعد از ظهر آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد.