نتفلیکس و اپل

صید جدید اپل؛ نتفلیکس را می خریم

اپل در فکر تصاحب نتفلیکس

سیتی‌بانک گزارشی عرضه کرده که در آن به بررسی احتمالات در رابطه با تصاحب کمپانی‌هایی که می‌توانند توسط اپل تصاحب شوند، پرداخته است. در این گزارش نام “نتفلیکس” و “تسلا” نیز وجود دارد. بر اساس برآوردهای صورت گرفته، سیتی بانک پیش‌بینی کرده که احتمال اینکه اپل کمپانی نتفلیکس را تصاحب کند، نزدیک به ۴۰ درصد است. تسلا به کارش ادامه داده و با احتمالی ۵ درصدی برای تصاحب شدن توسط این شرکتدر رتبه‌های پایین قرار گرفته است.

لیست سیتی بانک، گزینه‌های بسیار نام آشنایی وجود دارند که شامل سه رسانه‌ی بزرگ، سه استودیوی بازی‌سازی و یک تولیدکننده هستند. دیزنی و هولو در کنار نتفلیکس را باید رسانه‌های بزرگی خواند که از شانس ادامه‌ی فعالیت زیر پرچم اپل برخوردارند. الکترونیک آرتز و اکتیویژن، به‌عنوان دو کمپانی بازی‌ساز مطرح جهانی نیز در این لیست قرار دارند.

تصاحب نتفلیکس از جانب این کمپانی بسیار منطقی به نظر می‌رسد، چراکه این کمپانی جوان هم در خاک آمریکا و هم خارج از آن کاربران بسیاری دارد که روز به روز بر تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. دیزنی به‌عنوان یک کمپانی کهنه‌کار که خاطرات کودکی بسیار از ما با نام آن گره خورده، علاوه بر اینکه یک کمپانی نام‌آشنا در حوزه‌ی تولید محتوا است، دارایی‌های بسیار باارزشی نیز دارد. البته دیزنی با توجه به قدمت بسیار، دارای رویکردی سنتی است؛ اما نت‌فلیکس بنیان خود را روی جدیدترین ساختارهای ارتباطی گسترده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 15 =

به اطلاع می رسانیم
به علت شرایط موجود کشور و بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی فروش سایت بسته می باشد.

تماس با ما
close-link