۸ کاری که شما را از امروز جذاب تر میکند!

8 کاری که شما را از امروز جذاب تر میکند!

۸ کاری که شما را از امروز جذاب تر میکند!

هر چه تا امروز برای جذاب شدن انجام داده اید را کنار بگذارید! تنها 5 دقیقه در کنار ما باشید تا راهکار های بهتری به شما پیشنهاد دهیم. راه هکار هایی که می توانید در مدت کوتاهی بسیار جذاب تر دیده شوید. بعضی از ویژگی ها از لحاظ فیزیکی برای شما زیبا تر و جذاب تر هستند که به آنها اشاره می کنیم و و ما بقی آن رفتار شما با افراد نزدیک و جامعه کوچک اطراف شما است که می تواند به دید تمام افراد کنار شما حس خوبی را القا کند. با دونامال همراه باشید تا روش هایی را در کنار هم تمرین کنیم. ابتدایی ترین راه برای جذاب بودن فیزیک شما است که با تمرین و رژیم می توان آن را بسیار بهبود بخشید و با ورزش و غذای سالم بدن خود را به زیبا ترین شکل تغییر دهید. فیزیک شما بهترین روش برای جذاب تر شدن شما خواهد بود.

اما اگر امشب به مهمونی خاصی دعوت هستید و یا قراری با دوست خود دارید ادامه این مقاله بسیار برای شما مفید خواهند بود:

  • بیشتر بخندید

در ژورنال های سال 2014 تا به امروز اکثر دنیا همگان بر این عقیده هستند که رابطه عمیقی بین خنده و جذابیت افراد وجود دارد. آنها معتقدند هر چه بیشتر بخندید و لبخند زیبایی داشته باشید جذاب تر دیده خواهید شد. در حقیقت آنها به این نتیجه رسیده اند که صورت خندان بسیار در جذاب شدن شما تاثیر گذار است. همانطور که “هلن فیشر” بیولوژیست و نویسنده “آناتومی عشق” می گوید: “هر زمان که شما بخندید افرادی که خنده شما را می بینند به شما لبخند خواهند زد و این انرژی به مغز شما باز میگردد و احساس رضایت بهتری در روح خود ایجاد میکنید”

  • قرمز بپوشید

در مطالعات روانشناسی انجام شده سال 2010 محققان در 4 کشور چین، آلمان، انگلیس و آمریکا به نتیجه رسیدند که زنان توجه بیشتری به مردانی که لباس های قرمز میپوشند دارند. در این تحقیق تصاویر مردانی را با لباس های مختلف برای خانم ها نمایش داده اند و آنها مردانی که تیشرت های قرمز بر تن داشتند را از لحاظ جذابیت انتخاب کردند. البته لازم به ذکر است در بسیاری از مطالعات انجام شده برای مردان، آنها نیز زنان با لباس قرمز را بسیار دوست داشتنی تر می دانند که این اتفاق در مورد رنگ قرمز یکسان است.

  • اطرافیان خود را بخندانید

یک تحقیق در دانشگاه لیل فرانسه نشان می دهد زنان، جذب مردانی که باعث لبخند آنها میشوند هستند. توجه کنید که در جوامع مختلف این موضوع بسیار کاربردی است. در جامعه های مختلف مردان با گفتن جک و یا حرف های طنز خانم ها را وادار به لبخند می کنند و در ادامه شروع رابطه را از همان لبخند ها آغاز می کنند. شما هم می توانید این مهارت را تجربه کنید.بعد از این آزمایش ها وقتی از خانم ها رتبه بندی در مورد مردان خواستیم همگان به مردانی که آنها را وادار به لبخند کرده اند پاسخ دادند.

  • عطر و بوی خوش داشته باشید

با این روش آشنا هستید میدانید که عطر زدن بسیار در روحیه و اعتماد به نفس خودتان در وهله اول تاثیر گذار خواهد بود و در ادامه رضایت خاطری برای اطرافیان شما خواهد بود. در یک آزمایش ساده سال 2009 مجله آرایشی فرانسه مردانی را با عطر های مختلف هر روز به میان دوستان و آشنایان فرستادند و گروهی را بدون زدن هیچگونه عطری در ارتباط با جامعه روبرو کردند. جواب این آزمایش کاملا مشخص است. مردانی که عطر می زدند اعتماد به نفس بیشتری کسب کرده بودندو حس جذابیت بیشتری در آنها وجود داشت.

اما یک نکته عجیب وجود دارد!! وقتی فیلم چندین مرد برای خانم ها پخش شد آنها بدون صدا و تنها با رفتار هر یک از مردان متوجه عطر زدن و نزدن تمامی آنها شدند، حتی در شرایطی که صدای آنها را نمی شنوند و بویی از سمت آنها ساطع نمی شود.

  • به شریک خود توجه کنید

مقاله ی یک ژورنال استرالیایی در سال 2015 نشان می دهد که 90 درصد مردانی که آزمایش های ذهنیت روانشناسی موفق تر هستند نمره بالایی در جذابیت از شریک های خود گرفته اند. این اتفاق نشان دهنده آن است که توجه به شریکتان در طول رابطه می تواند بسیار جذابیت و انعماد به نفس شما را بالا ببرد. پس سعی کنید در جامعه و حتی مهمانی ها و مسافرت بهترین رفتار را با شریکتان داشته باشید.

  • با بچه ها بازی کنید

تحقیقات نشان میدهد مردانی که با بچه ها مهربان برخورد می کنند بسیار برای خانم ها جذاب هستند. این یک حقیقت است!

ژورنالی فرانسوی با موضوع رفتار های اجتماعی مردم آزمایشی را در سال 2014 انجام داده که نشان از حقیقت جمله بالا دارد. در این تست زنانی در پارک رو به روی مردانی قرار گرفته اند. مردی که با خواهر خردسالش بازی می کرد و بسیار به وی اهمیت می داد و مردی که با خواهرش برای بازی با بی حوصلگی و عصبانیت برخورد میکرد. در پایان این تست 40 درصد زنان با مردانی که رفتار مهربان با کودک داشتند تمایل به دوستی نشان دادند و با سایر مردان 12 درصد. این درصد نشان می دهد مردانی برای خانم ها جذاب تر هستند که با بچه ها رفتاری مهربان داشته باشند.

  • پاشنه بلند بپوشید

طبق تحقیقات دیگری نشان داده شده که زنان با کفش های پاشنه بلند بسیار برای مردان جذاب تر هستند. برای مثال مردان در یک مهمانی بیشتر جذب زنانی میشوند که کفش های پاشنه بلند و قد خوبی دارند. جذابیت با کفش های پاشنه بلند توصیه بعدی ما به شما است.

  • با افرادی که ظاهری آراسته دارند هم صحبت شوید

“مهمانی را با قلبتان شروع کنید و با افراد زیبا به اتمام برسانید!” این جمله یک روانشناس انگلیسی است که تعبیر جالبی دارد. در ادامه این روانشناس می گوید: اسنکه شما در مهمانی ها زیبا به نظر برسید به خودتان بستگی دارد. سعی کنید با افرادی هم صحبت شوید که ظاهری آراسته دارند و از آنها تمجید کنید. در پایان مهمانی شما وارد گروهی از افراد جذاب شده اید که همه شما را تحسین می کنند. دوستان من این روش شاید همیشگی نباشد اما باعث جذابیت شما در جامعه های کوچک خواهد بود.

منبع: Business Insider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *