10 اسپیکر بلوتوثی برتر دنیا را کدامند؟ + عکس

صداهای خاص در راه هستند !

امروز اسپیکر هایی را به شما معرفی می کنیم که شاید تا 3 سال وجود آنها در صنعت صدا قابل پیش بینی نبوده اند اما حالا با تکنولوژی روز دنیا صداهایی حجیم، با قدرت و تفکیک شده به گوش ما میرسد که نوید آینده ای بسیار جذاب را می دهد. با ما باشید تا این سیر تحول را در 10 اسپیکر بلوتوثی برتر دنیا مشاهده کنیم:

هر سالی که میگذره اسپیکر هایی قدرتمند تر با هزینه های پایین تر روانه بازار میشوند. این روزها متداول نیست که در پیک نیک ها، کوه و یا سفر های کوتاه اسپیکری در دست و بال خانواده ها نباشد. فقط سوال در اینجاست که کدام مدل؟چه قیمت؟

JBL Charge 3 – 9/10

یکی از معتبر ترین برند های اسپیکر و نرم افزار های صدا “جی بی ال” است. این کمپانی سال های متمادی در این صنعت فعالیت داشته و حتی اسپیکر های ماشین های مختلف و موبایل را ساخته است. ورژن های جدید از اسپیکر های “جی بی ال” صدایی بسیار تفکیک شده با وضوع الی را به شما میدهد که با یک بار شنیدن سیستم صدای آن شیفته خرید این بلندگو خواهید شد.

 9/10 – UE BOOM 2

اسپیکر های بسیار زیادی در بازار موجود هستند که می توانند قشر کمی رار اضی نگه دارند اما هنوز بعد از گذشت مدت ها از عرضه این اسپیکر کماکان صدا و قدرت این وسیله مجذوب کننده ترین نقطه قوت آن است. Boom 2 بسیار شیک و کوچک است و حس بسیار خاصی را به شما انتقال می دهد. این مدل می تواند گزینه بسیار مناسب تری از لحاظ قیمت به مدل اول باشد.

LIBRATONE ZIPP – 8.5/10

B&O PLAY BEOPLAY A1 – 8.5/10

SONY XB40 – 8/10

UE ROLL 2 – 8/10

JBL FLIP 4 – 7.5/10

BANG & OLUFSEN P2 – 7.5/10

BOSE SOUNDLINK COLOR II – 7/10

VAVA VOOM 21 – 7/10

منبع: The Vrge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هشت =