نگاهی به جدیدترین BMW i3

جذاب و پر قدرت تر از همیشه

شاید 5 سال گذشته دیدن ماشین هایی با این تکنولوژی دور از ذهن بود اما در حال حاضر یکی از پیشرفته ترین ماشین ها در دستان مردم است. جدیدترین سری ماشین های بی ام دبلیو زیبایی منحصر به فردی دارد. این ماشین هم به صورت بنزینی و هم برقی کار میکند، زمانی که بنزین ماشین ها به اتمام می رسد ماشین به صورت خودکار هبه سیستم برق خود انتقال پیدا می کند.

این سیستم بسیار هوشمند است و در صورت انتقال به روی برق می تواند تا 100 کیلومتر شما را به مقصد برساند.

جدیدترین ماشین سری 3 بی ام دبلیو بسیار استایل زیبایی دارد و در عین زیبایی های و پیچیدگی های بدنه و طراحی های داخل سادگی خاصی دارد که شما را محصور خود می کند. رنگ بندی داخلی آن، داشبورد و فرمان زیبای این ماشین بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

چوب بسیار شکیل و طراحی داخلی فوق العاده به شخصه من را جذب کرده و باز شدن در های آن به سمت وسط یکی دیگر از ویژگی های این ماشین فوق العاده است. در حدود 25 درصد از اجناس استفاده شده در داخل این ماشین از وسایل بازیافتی است.این کار با طرز فکر لوکس سوار ها جور در نمی آید اما BMW با استفاده از این مواد توانسته ماشینی دوستانه و همه پسند را تولید کند.

این ماشین 47 هزار دلاری صندلی های بسیار جا دار و خوبی برای بزرگسالان دارد که می تواند شما را به خرید این خودرو راضی کند.

منبع: Slash Gear

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پنج =