با فیس اپ آشنا شوید

فیس اپ چیست؟

فیس اپ آخرین نرم افزاری است که بیشترین تعداد دانلود دنیا را در هفته گذشته داشته است. به احتمال زیاد در روزهای اخیر تصاویر عجیبی را در میان دوستان خود دیده اید که می توانند صورت خودشان را به شکل پیرمرد، دختر و یا پسر در آورند. این کار توسط نرم افزار Face App انجام می شود که سال های زیادی است در بازارهای دانلود وجود دارد اما با بروز رسانی آخرین نسخه خود توانسته به یکی از برنامه های پر طرفدار تبدیل شود.

فیس اپ چگونه کار می کند؟

این نرم افزار می تواند چهره شما را به اشکال خنده داری در آورد که بسیار شبیه به جنس مخالف خودتان باشید. این شمایل باعث خنده بسیاری از افراد می شود و با عوض شدن جنسیت شما با طرح صورت تمامی خانواده و دوستان خود را می توانید به خنده وادار کنید.

این نرم افزار در ابتدای کار برای تمامی کاربران رایگان است اما ویژگی های خاص این برنامه به شیوه پرداخت درون برنامه ای برای شما باز خواهد شد.

چگونه فیس اپ را دانلود کنیم؟

این نرم افزار هم اکنون بر روی اپ استور و گوگل پلی به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد و مثل تمامی برنامه های قبلی که دانلود کرده اید قابل دانلود است. برای دانلود نیاز به پسورد و یا تاچ آیدی نیز خواهید داشت.

چگونه با فیس اپ کار کنیم؟

ظاهر درون برنامه ای فیس اپ بسیار دوستانه است و به شما اجازه این را می دهد تا هم از دوربین سلفی و عکس های قدیمی که در گوشی خود ذخیره کرده اید برای ویرایش در این برنامه استفاده کنید.

همچنین طریقه ویرایش کردن هم بسیار ساده است، شما می توانید با انتخاب گزینه All Photos یکی از عکس های خود را انتخاب کرده یا بر روی گزینه دوربین رفته و عکسی جدید از خود بگیرید.

در این قسمت شما یک عکس اصلی خواهید داشت و یبا فشردن آیکون های جوان، پیرمرد، پیرزن، جوان،خنده، خنده2، دختر و یا پسر صورت خود را ویرایش کنید.

یکی از خنده دار ترین قسمت این برنامه پیر شدن و بچه شدن شما به دست خودتان است و در اولین ثانیه ای که تصویر ویرایش شده را می بینید خنده بر روی لبانتان ظاهر خواهد شد.

در این برنامه شما قابلیت GIF کردن عکس هایتان را در اختیار دارید و با کشیدن دست خود به سمت چپ موبایل می توانید چندین عکس در کنار هم ساخته و بر روی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

منبع: Tech Radar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 17 =