چگونه می توان از اخبار و اطلاعات جدید سایت با خبر شد؟

 • از طریق عضویت در خبرنامه سایت، آخرین اخبار و اطلاعات سایت و شرکت در فواصل زمانی مختلف به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

آیا می توان از مطالب سایت شما استفاده کرد؟

 • استفاده از مطالب و محتوای سایت برای استفاده غیر تجاری و یا در خبرهای مطبوعاتی به شرط ذکر منبع مجاز می باشد.

شرایط بازگشت محصول از دونامال چگونه است؟

 • اولین هدف دونامال رضایت کامل شما مشتری عزیز می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 7 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان دونامال تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مدنظر شما را کامل توضیح خواهند داد و از شرایط آن شما را آگاه خواهند کرد، اطلاعات شما را ثبت کرده و فرایند برگشت کالا برای مشتری آغاز میشود. مشتریان محترم شهرستان کالای مورد نظر را به همراه فاکتور ازطریق پست، به آدرس انبار دونامال برگشت خواهند داد. فقط برای شهر تهران، امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالاهای مجاز، توسط سرویس حمل دونامال وجود دارد. به این منظور، از طرف تیم ارسال باشما برای هماهنگی زمان تماس خواهندگرفت.

شرایط بازگشت کالای دیجیتال و الکترونیک چیست؟

 • با احترام جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید تا مشکلی بین شما خریدار محترم و شرکت دونامال ایجاد نشود. اصل همیشه برای افراد این سازمان مشتری مداری است.

  هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، باید از باز کردن بسته بندی لطفا خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا 7 ساعت به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی های لازم جهت فرستادن کالا به دونامال صورت گیرد. چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هر گونه معایب ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی و … باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از 7 ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد و درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی، مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت 7 روز از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان دونامال اطلاع داده شود. پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به تیم کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد. در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از سه حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد: 1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد. 2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید دونامال نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد. 3- درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری (قابل رفع با Update و Reset) باشد، کالای شما توسط دونامال به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود. خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان 7 روز، دونامال هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد و شما می توانید شخصا درخواست خود را از شرکت گارانتی کننده پیگیری نمایید. در مورد کالای دیجیتال و الکترونیک، اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.

آیا دونامال هزینه حمل کالای برگشتی را پرداخت می نماید؟

 • برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل توسط دونامال کالا را به آدرس انبار دونامال برگشت بزنید .

  در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان دونامال ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود

چقدر طول می کشد کالا پس از سفارش به دست من برسد؟

 • بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق پیک دونامال 1تا 4 روز کاری زمان خواهد برد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

 • ارسال رایگان کالا برای سفارشات بالای 100 هزار تومان و کمتر از 5 کیلوگرم در تهران وجود دارد و برای شهرستان های تنها هزینه پستی محاسبه می شود.

اگر من تماس بگیرم و تقاضای ارسال سریع داشته باشم امکان پذیر است؟

 • در صورتی که هزینه ارسال سریع با پست سریع را متقبل می شوید این امکان تا زیر 12 ساعت برای شما وجود دارد.