فصل بعدی “خانه پوشالی” آخرین فصل این سریال خواهد بود

نتفلیکس: سریال House of Cards در فصل آینده به اتمام خواهد رسید

این سریال که در ایران با نام “خانه پوشالی” از سال 2013 در شبکه های مختلف ایرانی پخش شده است روایت های مختلفی از کاخ سفید آمریکا را دارد. سیاست ها این کشور در اتفاقات داخلی و ایالت ها، تغییر سمت ها در راس هرم دولت و مواضع دولت آنها با کشور های مختلف را به تصویر می کشد.

خانه پوشالی که ژانری درام-سیاسی دارد  با بازی “کوین اسپیسی” , “رابین رایت”  توانسته در سالیان گذشته جوایز بسیار ارزشمندی را کسب کند که معروف ترین آنها Golden Globe Awards سال گذشته در حوزه سریال بوده است.

البته ناگفته نماند که در روز های گذشته بازیگر اصلی و نقش اول این سریال یعنی “کوین اسپیسی” توانسته بسیاری از اخبار را به سمت خود بکشد. او در مصاحبه ای گفته که در دوران کودکی فردی را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است. این گفته کوین بسیار خبرساز شده و نتفلیکس اعلام کرده که در روزهای آینده دچار مشکلاتی خواهیم شد و به احتمال بسیار زیاد فصل هفتم این سریال آخرین فصل آن خواهد بود.

سریال “House of Card” با گرفتن نمره 9 از 10 در سایت IMDB توانسته نشان دهد که یک سریال سیاسی هم می تواند در بین بسیاری از سریال های خنده دار و عاشقانه نمره قابل قبوالی گرفت.

نسخه اصلی این فیلم برای دیدن بسیار پیشنهاد میشود.

 

منبع: دونامال

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *