حمایت از سرپرست خانوار

حمایت از سرپرستان خانوار در دونامال

زنان سرپرست خانوار، با مشکلات و موانع بسیاری در زندگی روبرو هستند که درکنار مشکلات و مسائل شهرهای بزرگ، آسیب های جبران ناپذیری را بر آنها و جامعه وارد می سازد. توجه به مسائل و مشکلات این قشر و بررسی همه جانبه و دقیق این مشکلات و ارائه راهکارهای درست و اصولی به منظور حمایت از این قشر، میتواند کمک زیادی در جهت رفع مشکلات آنها داشته باشد. متأسفانه در جامعه ما زندگی زنان پس از ترک شوهر  (به دلیل فوت، طلاق و…) غالباً با ابهامات و مخاطراتی روبروست، از جمله سرپرستی فرزندان به تنهایی و گاه به سختی، مشکلات اقتصادی، زندگی در تنهایی و همراه با افسردگی و ناامیدی، همچنین نگرش غلط جامعه نسبت به زنان مطلقه و بیوه در نبود همسرانشان، آنان را در روابط اجتماعی و حضور در اجتماع با مشکلات عدیده ای روبرو می کند. زنان سالمند از این گروه نیز مشکلات خاص خود را دارند.

بر همین اساس و در جهت حمایت از این قشر جامعه، دونامال در صدد آن است که با طرح های حمایتی خود از سرپرست خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت و یا حتی فرزندان خانواده ی آنها رونق اقتصادی را وارد زندگی روزمره این عزیزان کند. در همین راستا بر آنیم تا با اختصاص یک پنل کاربری جهت فروش کالاهای ساخت دست این عزیزان در فروشگاه اینترنتی دونامال و اعطای عواید حاصل از فروش به خود آنها، سهم خود را با تبلیغ محصولاتشان در بازار فناوری اطلاعات و فروشگاه های مجازی انجام دهیم.
بر این اساس سرپرست خانوار و یا افرادی که دارای تولیدی اجناس خرد و کلان هستند و یا فروشندگانی که نیاز به ویترینی به وسعت ایران جهت نمایش و فروش کالاهایشان دارند می توانند طی روندی ساده، به صورت کاملا رایگان در دونامال ثبت نام نموده و از طرح حمایتی ما استفاده نمایند.
از آنجایی که زنان سرپرست خانوار در جامعه ما نقش پر رنگی را ایفا می کنند و از حمایت بیشتری نیاز دارند دونامال در راه اندازی پنل آنها و بارگذاری محتوا های مرتبط باکسب و کارشان به طور ویژه ای آنها را پشتیبانی می کند. 

قابل ذکر است که شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =