مایشگاه حمایت از تولید کنندگان داخلی و کارگاه های کوچک

اولین نمایشگاه حمایت ازتولیدکنندگان داخلی و کارگاه های کوچک

اولین نمایشگاه حمایت ازتولیدکنندگان داخلی و کارگاه های کوچک

نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی به مدت پنج روز از بیستم اردیبهشت ماه لغایت بیست و چهارم اردیبهشت ماه در شبستان مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

با توجه به این که امسال را رهبر معظم انقلاب اسلامی  ، سال  اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامیدند ، از مسئولان توقع می رود هر آنچه بیشتر در این راستا حرکت نمایند.

اولین نمایشگاه حمایت از تولید کنندگان داخلی و کارگاه های کوچک در حالی برگزار شد، که دونامال در راستای اهداف خودش مبنی بر حمایت از کالای ایرانی در نمایشگاه حضور پیدا کرد.

نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی

اما از نکاتی که قابل ذکر است، تمرکز زیاد و بیش از اندازه بر روی مبلمان منزل و نبود تنوع در کالاهای ارائه شده در نمایشگاه می باشد.البته قابل ذکر است حضور محدود برخی از وارد کنندگان و عرضه کننده گان کالاهای چینی در نمایشگاه باعث خدشه دار شدن اهداف اصلی اینگونه برنامه های تشویقی می گردد.

اما برگزاری چنین نمایشگاهی به خودی خود می تواند در راستای اهداف عالی، باعث پیشرفت بیشتر تولید کنندگان ایرانی شود. بستر مناسب و امکانات فیزیکی  از  دیگر نکات مثبت این نمایشگاه بود.

امید است با حمایت های ما و هموطنانمان ، در هر آنچه بیشتر شدن رونق اقتصادی  کشورمان و حمایت از کالای ایرانی قدم بر داریم.

خرید خوب برای همه با حمایت از کالای ایرانی

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *