minimal phone

با اولین گوشی مینیمال دنیا آشنا شوید

نه مسیج و ایمیل و نه هر چیز دیگری

اسمارت فون ها در همه جای زندگی ما و در هر اتاقی در حال زندگی با ما هستند. انقدر وابستگی میان ما وجود دارد که برای هر کاری به سراغ این وسیله میرویم. برای در تماس بودن با تمامی افراد دور خودمان یا پیدا کردن اطلاعاتی که در زمان بسیار کوتاه نیاز داریم. گرفتن عکس هایی که شاید در گذشته بسیار سختی داشت، بسیار زمان میبرد تا ما را به هدفمان نزدیک کند. اما حالا به جایی رسیده ایم که این مسائل هم برای خیلی از ما ها خوشایند نیست. با دونامال باشید تا طرحی جدید را با هم بررسی کنیم:

minimal phone

گوشی مینیمال در جیب شما

مینیمال به معنای کلمه ای به هر چیز بسیار ساده در عین حال منظم و کاربردی گفته میشود که به تعبیری این موبایل نوعی از مینیمال در این صنعت است. در اندازه کارت های اعتباری شما تولید شده! بله درست است. گوشی Light Phone سعی کرده تا کوچک ترین و در عین حال بهترین کاراریی را برای خود در نظر بگیرد. این گوشی می تواند تماس ها را پاسخ دهد، 9 شماره در حافظه خود ذخیره کند، و زمان را به شما نشان دهد.تمام !

نه ایمیلی، نه مسیجی و هیچ چیز دیگری را تضور نکنید. این دیوایس حتی قابلیت متصل شدن به بلوتوث گوشی های دیگر را نخواهد داشت.

گوشی لایت فون 1 سیم کارته است و دارای اینترنت 2G است. این گوشی دارای باتری قوی است که برای 3 روز می تواند در حالت standby روشن بماند. رنگ های تولید شده آن سفید و مشکی است.

این گوشی در حال حاضر در آمریکا موجود میباشد و تا پایان ماه می با قیمتی 150 دلاری در تمامی جهان توزیع خواهد شد.

منبع: ورگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

به اطلاع می رسانیم
به علت شرایط موجود کشور و بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی فروش سایت بسته می باشد.

تماس با ما
close-link