موکورو

موکورو؛ جدیدترین فیجت ایران

موکورو چیست؟

نوعی فیجت چوبی جدید است که توسط شخصی ژاپنی به نام “ماساکازو نود” ابداع شده و سرگرمی حال حاضر بسیاری ار جوانان دنیا است.

این وسیله به حرکت دادن انگشتان شما بر روی آن می تواند تا چندین متر حرکت کند  و شما را به بازی با اطرافیان و سرگرمی دعوت کند.

شکل بیضی مانند آن می تواند باعث شود تا با حرکات خاص دست شما  به بازی های مختلفی تبدیل شود و برای ساعت ها پیگیر حرکات این فیجت بسیار خاص شوید.

روش بازی با دونارو چگونه است؟

روش بازی با موکورو بدین شکل است با قل دادن آن بر روی یک سطح صاف می توانید آن را به سمت دوست خود به حرکت در بیاورید و طرف مقابل می بایست در حالت ایستاده آن را متوقف کند و به شکل سکون در آورد. هر چقدر شما بیشتر بازی کنید بسیار با تجربه تر از گذشته می توانید آن را به حرکت در بیاورید و در حالت ایستاده آن را متوقف کنید.

این وسیله قابلیت استفاده با 2 عدد از آن هم دارد و می توانید با گرفتن یکی در دست و قل دادن دومی در حالت ایستاده بوسیله موکورو در دست شما به حالت ساکن در آید. فیجت موکورو در حال حاضر به تعداد محدودی در ایران موجود است و در آینده ای نزدیک به ورود انبوه آن می رسیم.

فروشگاه دونامال اولین عرضه کننده “فیجت موکورو” در داخل ایران است و به زودی حرف های زیادی در این زمینه با شما عزیزان خواهیم داشت.

ویدئو کامل فیجت موکورو را در آپارات مشاهده کنید

موکورو چیست و از آن چه میدانید؟ همانطور که در مطالب گذشته فیجت با شما صحبت کردیم فیجت ها سرگرمی های جدید هستند که می توانند آرامش بخش و برای اعصاب شما بسیار خوب باشند.

فیجت چیست؟چه ارتباطی با استرس و اضطراب دارند؟

بسیاری از لگو هایی که در بازار مشاهده می کنید، لوازم ساختی که از چندین اجزا تشکیل می شود و حتی پازل ها هم نوعی فیجت محسوب می شوند.در سالیان گذشته شاید برای افراد دهه 60 بسیار نستالژی باشد که یویو و لگو های خاصی داشتیم که باعث آرامش و تمرکز اعصاب می شد.

 

این فیجت ها به شکل های مختلفی وجود دارند که “اسپینر” یکی از اولین محصولاتی بود که وارد ایران شد و فروشگاه دونامال یکی از بزرگترین عرضه کنندگان این فیجت است.

امروز در مورد فیجت جدیدی با شما صحبت می کنیم که هنوز در ایران به طور کامل وارد نشده است.

برای خرید فیجت “موکورو” با دونامال اینجا را کلیک کنید

اختصاصی از دونامال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پانزده =

به اطلاع می رسانیم
به علت شرایط موجود کشور و بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی فروش سایت بسته می باشد.

تماس با ما
close-link