پچ کورد فیبر نوری نگزنس

LANmark-OF OM3 Patch Cords

 

LANmark-OF OM3 Patch Cords

پچ کورد SC-LC مالتی مود OM3 نگزنس

مطابق استاندارد IEC 60794-2-50

رنگ نارنجی و زرد

دارای پوشش با ویژگی LSZH و FRNC

در متراژهای مختلف

واحد

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.