siemon Multimode SC-SC Jumper

(Multimode SC-SC Duplex Jumper(Gigabit Ethernet

شناسه محصول: 10843 دسته: برچسب: , ,
Connector Type SC – SC
Fiber Type OM3
Length ۱ M | 3.28 FT.
Number of Fibers ۲ FIBER
Type PATCH CORDS
UNSPSC Code ۲۶۱۲۱۷۰۵
وزن 0.1 g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.