shape Scale

آیا با اسکنر سه بعدی لاغر می شویم؟

همیشه دانستن اطلاعات بیشتر برای شما مهم نیست !

همه ما هر روز در فکر تناسب اندام خود هستیم. این موضوع یک اتفاق ساده برای هر زن و مردی است؛ چه از لحاظ لاغری و چه چاقی مفرط.با دونامال باشید:
در این رابطه تا کنون راه های زیادی برای مثال دکتر های تغذیه با رژیم های سخت، ورزش های هوازی و بدنسازی، ورزش های فکری و تحرکی مانند یوگا و عمل های زیبایی برای بهتر جلوه دادن اندام توسط تیغ جراحان پیشنهاد شده که اکثر آنها تاثیرات قابل قبولی را برای افراد نداشته است.

در روز گذشته دستگاهی معرفی شده تا که می توانید با قیمت 499 دلار آن را سفارش دهید. این دستگاه سه بعدی دارای سه دوربین و چندین سنسور بازویی است که از شما یک آواتار ساخته و در گوشی شما با تمام جزئیات نمایش می دهد. این دستگاه (Shape Scale) با چرخش 360 درجه ای می تواند تمام ایرادات اندامی، میزان چربی ها در تمامی قسمت های بازو، شکم، ران، پهلو ها و … همچنین قد و وزن را در اختیار شما قرار میدهد.

با این اطلاعات بسیار جامعی که بر روی گوشی خود دارید می توانید از چاقی و لاغری خود اطلاع گیدا کنید که معمولا ترس از بدست آمدن نتیجه ای بد اجازه رفتن به این بخش را به شما نمی دهد.

این شرکت در حال بستن قرارداد با چندین کمپانی لباس است تا از این طریق بتوانند محصولات بهتری را در اختیار مشتریان خودشان قرار دهند.

منبع: ورگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *