اسپینر ؛ سرگرمی جدید نوجوانان

مشاهداتی که از اسپینر ها در جوانان داریم نشان از کاهش استرس آنها می دهد

اگر بچه ندارید تا کنون با نام اسپینر آشنا نشده اید اما اگر یک فرزند نوجوان در خانه وجود داشته باشد تا امروز یک بار حرف “اسپینر” را از زبان او شنیده اید. فیجتی که به تدریج در تمام اسباب بازی فروشی ها و فروشگاه های سرگرمی یافت می شود. با دونامال باشید:

تاثیرات علمی اسپینر ها در  سلامت روحی 

اسپینر ها مدل های گوناگون و خاصی دارند. ابتدایی ترین مدل آن از یک بلبرینگ چرخشی و پلاستیک ساخته می شود ولی طرح های بسیار متنوعی وارد بازار شده که تمام فلز است یا به شکل های بتمن، چاقو، مرد آهنی و … به فروش می رسد.

اسپینر سال های گذشته توسط خانمی به نام “کترین هیتگر” طراحی شده اما از ماه آپریل در سایت های مختلفی مثل آمازون فروش آن بسیار بالا رفته و هم اکنون در سراسر جهان به شکل های گوناگونی به فروش می رسد.

این موضوع آنجایی حساس می شود که نگرانی بیش از حد والدین نسبت به این وسیله سرگرمی بالا رفته و مدرسه و درس نوجوانان را به خطر می اندازد.در بسیاری از مدارس آکمریکا ورود این وسیله منع شده و معلمان از آن به عنوان فرار کودکان از فضای درسی نام برده اند.

اسلایدر دونامال

با توجه به ترند های هر روز گوگل می توان فهمید که رواج اسپینر ها هر لحظه در دنیا رو به افزایش است و بازی های دیگر روز دنیا مانند “Pokemon Go” در حال از بین رفتن هستند.

از نظر علمی اسپینر ها این اسپینر ها برای کودکان هایپر بسیار مفید است و کودکانی که بسیار فعالیت دارند و نمی توان جلوی تمامی کار های آنها را گرفت، این وسیله می تواند آرامش را به خانواده آنها باز گرداند.

تا کنون محققی در مورد سلامت روحی این بازی تحقیقی نداشته است اما پزشکان بسیار زیادی اسپینر را بهتر از گوشی های تلفن همراه می دانند و سرگرم شدن با آن محرک عضلانی بهتری است.

در تاریخ بازی سرگرمی ثابت شده که بازی های چرخنده بسیار برای سلامت روحی مفید است و آرامش شما را بسیار بالا می برد. این چرخش ها با صدا و تماس دستی یا ایجاد عطر های مختلف می تواند آرامش بخش باشد.

خرید اسپینر های حرفه ای از دونامال

فروشگاه اینترنتی دونامال

One thought on “اسپینر ؛ سرگرمی جدید نوجوانان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *