کشیدن ماریجوانا برای اکثر مردم آمریکا قابل قبول است

ماریجوانا در آمریکا

در جامعه آمریکا یکی از مواد مخدری که بسیار محبوب شده ماریجوانا است. اما دلیل این ماده محبوب شده است؟

اکثر مردم آمریکا در آخرین نظر سنجی انجام شده ماریجوانا را بسیار بهتر از مواد مخدر های دیگر می دانند و حاضرند این ماده از نظر اجتماعی در دسترس بیشتر مردم قرار گیرد.

سایت یاهو که این نظرسنجی را بر عهده داشته اعلام کرد که 1.122 فرد آمریکایی در این کمپین شرکت کرده اند و 56 درصد آنها استفاده ماریجوانا را برای استفاده در اجتماع آزاد گذاشته اند، 48 درصد رای مخالف و 2 درصد نظر خاصی برای بودن یا نبودن این ماده در جامعه نداشته اند.

این ماده حاتی در بیش از 49 درضد از ایالت های آمریما نظیر واشنگتن، آلاسکا، کالیفرتنیا، کلورادو، ماین، ماساچوست، نوادا، اورگون و بسیاری از ایالت های دیگر به شکل تفریحی قانونی شده اند.

دولت قبلی که در ریاست جمهوری باراک اوباما قرار داشت همیشه پلیش فدرال مواد مخدر را به تحمیل از پیروی قانون های خودش وا می داشت و اجازه پخش قانونی این ماده را در میان جامعه نمی داد ولی در دولت ترامپ همه چیز در حال تعویض شدن است و قوانین شدید به کندی در حال برداشته شدن هستند.

در انتهای این نظر سنجی مردم به این داستان اذعان دارند که اگر این روند در آینده نزدیک هم ادامه دار باشد 30 درصد از محبوبیت لطمه خورده ترامپ نیز زیر سوال خواهد رفت.

منبع: Bussiness Insider

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =