چرا باید کالای ایرانی بخریم؟

کالای ایرانی بی کیفیت ،ارزان و بنجل است، ظاهر مناسبی ندارد و هزاران کلمه مثل این.

 اما آیا به آن فکر کرده اید که 90 درصد محصولاتی که به عنوان برند به ما معرفی می شود ایرانی است؟!

در عرصه پوشاک تولید کنندگان داخلی برای اینکه محصولات خود را بفروشند مجبورند از مارک های برند های خارجی استفاده کرده و با هزینه چند برابر ما آنها را تهیه می کنیم و این برای هر دو طرف معامله زیان آور است. مردم آمریکا معتقدند تنها با افزایش 3 درصدی حمایت از تولید کالای آمریکایی در کشورشان هزار شغل ایجاد میشود! وقتی که ما به دست خودمان کارخانه های بزرگ را تعطیل می کنیم مسبب اخراج نیروهای کار بسیاری میشویم، کسی که شغل خود را از دست میدهد قطعا پرخاشگر و افسرده میشود و خانواده اش هم بسیار متضرر میگردد.

از ماست که برماستوقتی که ما خودمان جامعه مدنی مان را به انحراف و کجی میرسانیم ، اما چرا میبایست از کالای ایرانی حمایت کرد؟

بزرگترین علت آن رونق اقتصادی، افزایش در آمد و ایجاد اشتغال برای هموطنان خودمان است. به معنای کلمه وقتی ما از کالای ایرانی حمایت می کنیم در واقع از خود و فرزندانمان حمایت کرده ایم. با بهبود اقتصاد قطعا زنجیره وار کسب و کار ما هم بهتر خواهد شد.

به معنی واقعی کلمه چرخه اقتصاد به نفع تمامی مردم بالخص جوانان به گردش در خواهد آمد.

امروزه با افزایش کیفیت کالای ایرانی، که پا به پا با رقبای خارجی خویش رقابت می کنند دیگر نگرانی برای عدم کیفیت کالا وجود ندارد، پس تنها میماند حمایت ما از کارآفرینان ایرانی.

با افتخار #کالای_ایرانی میفروشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =